Проекти наших випускників

Заочна форма навчання

Увага! В 2022 році вступ на заочну форму навчання на всі спеціальності здійснюється за подачі Мотиваційного листа (без іспитів та ЗНО). Приклади написання таких листів знайдете нижче.

На заочну форму навчання можна вступити на такі спеціальності:

Будівництво та цивільна інженерія”   Детальніше…

БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

Термін навчання:

Після ПТУ – 2 роки. Вступ без ЗНО (за подачею Мотиваційного листа);

Після 11 класу – 2 роки 10 місяців. Вступ без ЗНО (за подачею Мотиваційного листа).

“Економіка”   Детальніше…

“ЕКОНОМІКА” – 6000 грн/рік

Термін навчання:

Після ПТУ – 2 роки. Вступ без ЗНО (за подачею Мотиваційного листа);

Після 11 класу – 2 роки.  Вступ без ЗНО (за подачею Мотиваційного листа).

Інформація для вступників

Продовження навчання в вищих навчальних закладах

З 2005 року на базі будівельного технікуму діє сектор з проведення профорієнтаційно-консультаційної роботи ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», де читаються лекції, проводяться консультації з курсового проектування професорсько-викладацьким складом університету за напрямками підготовки «Будівництво та цивільна інженерія», «Економіка», «Менеджмент».

Більше інформації для вступників

Заочна форма навчання більш як за піввіковий період перетворилася у важливу ланку безперервної ступеневої освіти, яка забезпечила широкі можливості працюючій молоді, дорослому населенню здобувати професійну освіту, підвищувати освітньо-кваліфікаційний рівень без відриву від виробництва, постійно поновлювати знання, формувати науковий світогляд і культуру.

З 1959 року в Ржищівському будівельному технікумі створено й діє дотепер заочне відділення з підготовки спеціалістів-будівельників. За весь період існування його закінчили майже 4500 осіб.

Навчатися заочно і, водночас, працювати на виробництві – не легко. Для цього протягом останніх років на відділенні застосовується консультаційна система навчання в міжсесійний період, розроблені письмові методичні рекомендації для виконання домашніх контрольних робіт та курсових проектів.

Тривалий час основним контингентом заочного відділення були досвічені будівельники-практики віком 35-45 років. Однак протягом останніх років вік абітурієнтів  зменшився і нині становить 20-25 років. Працюючи на виробництві і одержуючи практичний досвід, вони приходять до навчального закладу за знаннями, які можуть застосувати для підвищення своєї професійної майстерності.

Отже, якщо ви прагнете навчатися і не маєте можливості зробити це стаціонарно, запрошуємо вас навчатися на заочному відділенні.