Проекти наших випускників

Заочна форма навчання

На заочну форму навчання можна вступити на такі спеціальності:

«Будівництво та цивільна інженерія»   Детальніше…

БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ – 7000 грн/рік

Термін навчання:

Після ПТУ — 2 роки. Вступ без ЗНО;

Після 11 класу — 2 роки 10 місяців. Вступ без ЗНО (за результатами внутрішніх екзаменів) або по сертифікату ЗНО.

«Економіка»   Детальніше…

“ЕКОНОМІКА” – 6000 грн/рік

Термін навчання:

Після ПТУ — 2 роки. Вступ без ЗНО;

Після 11 класу — 2 роки.  Вступ без ЗНО (за результатами внутрішніх екзаменів) або по сертифікату ЗНО.

Інформація для вступників

З 2005 року на базі будівельного технікуму діє сектор з проведення профорієнтаційно-консультаційної роботи ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», де читаються лекції, проводяться консультації з курсового проектування професорсько-викладацьким складом університету за напрямками підготовки «Будівництво та цивільна інженерія», «Економіка», «Менеджмент».

Більше інформації для вступників

Заочна форма навчання більш як за піввіковий період перетворилася у важливу ланку безперервної ступеневої освіти, яка забезпечила широкі можливості працюючій молоді, дорослому населенню здобувати професійну освіту, підвищувати освітньо-кваліфікаційний рівень без відриву від виробництва, постійно поновлювати знання, формувати науковий світогляд і культуру.

З 1959 року в Ржищівському будівельному технікумі створено й діє дотепер заочне відділення з підготовки спеціалістів-будівельників. За весь період існування його закінчили майже 4500 осіб.

Навчатися заочно і, водночас, працювати на виробництві – не легко. Для цього протягом останніх років на відділенні застосовується консультаційна система навчання в міжсесійний період, розроблені письмові методичні рекомендації для виконання домашніх контрольних робіт та курсових проектів.

Тривалий час основним контингентом заочного відділення були досвічені будівельники-практики віком 35-45 років. Однак протягом останніх років вік абітурієнтів  зменшився і нині становить 20-25 років. Працюючи на виробництві і одержуючи практичний досвід, вони приходять до навчального закладу за знаннями, які можуть застосувати для підвищення своєї професійної майстерності.

Отже, якщо ви прагнете навчатися і не маєте можливості зробити це стаціонарно, запрошуємо вас навчатися на заочному відділенні.