Увага! Ще більше контактів!

Приймальна директора

 • (04573) 2 33 20

Приймальна комісія

 • (099) 746 48 70

 • (093) 874 21 43

 • (04573) 2 32 49

Приймальна комісія

 • (099) 746 48 70

 • (099) 746 48 70

 • (099) 746 48 70

Увага! Вступ на контрактну форму навчання проходить на основі подачі Мотиваційного листа (без екзаменів та співбесід)

[WPSM_AC id=5914]

16 Thoughts to “Вступникам”

 1. Євгеній

  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи працює приймальна комісія 4-5 липня (субота-неділя).
  Дякую.

  1. admin

   Доброго дня. Приймальна комісія 4 та 5 липня буде працювати з 9 до 17 години. Якщо Вас цікавить додаткова інформація щодо вступу, зателефонуйте за номером 04573 23249, поспілкуємся наживо.

 2. Коля

  Доброго дня, у мене диплом кваліфікації бригада по утриманню і ремонту колії і штучних спорід за 1998 рік можна до вас поступити на заочне відділення на спеціальність “Будівництво і цивільна інженерія”. Що для цього потрібно. Дякую.

  1. admin

   Доброго дня! Бачимо, ви заповнили анкету вступника, тому взавтра з вами зв’яжеться наш представник і відповість на всі ваші запитання.

  2. admin

   Доброго дня. Вас, мабуть, цікавить заочне відділення. Для вступу необхідно диплом кваліфікованого робітника з додатком, копію паспорта, 4 фото 3х4 см., ідентифікаційний код. Заява пишеться на місці. Ви предентуєте на скорочений термін навчання 1 рік, 10 місяців. Заочне відділення тільки контракт по всій Україні. Плата за навчання по спеціальністі “Будівництво і цивільна інженерія” складає 5000 грн. на рік. Екзамени – Укр. мова – диктант, математика – тести. Чекаємо на Вас. Документи приймаємо з 9 по 17 годину щодня. Можна і в вихідні за домовленістю. Наш телефон 0457323249. До зустрічі.

 3. Юлія

  Доброго дня. Плануємо вступ. Хочу знати умови для вступу на бюджетній основі.

  1. admin

   Доброго дня! Заповніть будь ласка анкету вступника на сторінці https://rbt.net.ua/vstup-anketa/, щоб внести вас в списки вступників та вияснити деяку інформацію щодо вашого вступу. Після заповнення анкети ми зможемо надати вам більш детальну інформацію.
   Загальна інформація для абітурієнтів знаходиться на сторінці під назвою “Вступникам” https://rbt.net.ua/vstupnicam/.
   Запитуйте, з радістю відповімо!

 4. Руслана

  Здравствуйте, в этом году я хочу поступить к вам на экономику, но я не могу подать заявление, поможете пожалуйста?

 5. Віталій

  які потрібно документи . З якого числа працює приймальна комісія?

  1. admin

   Доброго дня! Приймальна комісія працює з 1 липня. З собою потрібно мати такі документи: свідоцтво з додатком, паспорт, 4 фото.

 6. Світлана

  Доброго вечора! Підкажіть Які умови проживання в гуртожитку? Скільки дітей проживає в кімнатах?Яка ціна?

  1. admin

   Гуртожитком забезпечуються всі студенти. Кімнати блочного типу. Блоки гуртожитку квартирного типу – обладнані своєю кухнею та санвузлом. В кожній кімнаті проживають по одному або двоє студентів. Ціна проживання – 250грн. в місяць.

 7. Світлана

  Доброго дня!Скажіть будь ласка, якщо середній бал атестата 5 ,то як можна поступити на бюджет?Що для цього потрібно?

  1. admin

   Якщо ви випускник 9 класу – вступити на бюджет можливо при середньому балі атестату 4 бали. Для цього потрібно здати пакет документів і скласти вступні іспити.
   Якщо після 11 – потрібен сертифікат ЗНО.

 8. Виталий

  Здравствуйте, хочу поступить в ваш техникум на специальность строительство и цивильна инженерия на дневное обучение после 9 класса, у меня средний балл 5, напишите, пожалуйста, смогу ли я поступить?? И какая цена обучения?!

  1. admin

   Доброго вечора! Так, ви можете вступити до нас з таким середнім балом атестата. Навчання за контрактом на спеціальності “Бдівництво та цивільна інженерія” коштує 5000 грн. Але ви можете вступити до нас і на бюджет (безкоштовно).

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР