Увага! Вступ на контрактну форму навчання проходить на основі подачі Мотиваційного листа (без екзаменів та співбесід)

Для вступників на основі базової середньої освіти (БЗСО) за денною (дуальною) формою здобуття освіти:

1) прийом заяв та документів починається 30 червня та закінчується 13 липня о 18:00 год;
2) індивідуальні усні співбесіди (українська мова та математика) проводяться з 14 липня до 21 липня;
3) зарахування вступників відбувається:
за державним або регіональним замовленням  30 липня;

Для вступників на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (ПЗСО) за денною (дуальною) формою здобуття освіти:

1) прийом заяв та документів, передбачених розділом VI цього Порядку, розпочинається 14 липня по 5 серпня для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди і до 31 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікаті національного мультипредметного теста або сертифікатів ЗНО (2019-2021 роки) з української мови та математики чи фізики.
2) зарахування вступників відбувається:
за державним або регіональним замовленням – не пізніше 12:00 год 08 вересня;

Для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника та всіх інших категорій вступників:

 1) строки прийому заяв та документів розпочинається 14 липня для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди
2) зарахування проводиться до 15 вересня.

Для вступників на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (ПЗСО) та освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника ( в тому числі перекваліфікація) в заочній формі:

1) початок прийому заяв та документів розпочинається 14 липня. Вступ без екзаменів на основі подачі мотиваційного листа.

16 Thoughts to “Вступникам”

 1. Євгеній

  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи працює приймальна комісія 4-5 липня (субота-неділя).
  Дякую.

  1. admin

   Доброго дня. Приймальна комісія 4 та 5 липня буде працювати з 9 до 17 години. Якщо Вас цікавить додаткова інформація щодо вступу, зателефонуйте за номером 04573 23249, поспілкуємся наживо.

 2. Коля

  Доброго дня, у мене диплом кваліфікації бригада по утриманню і ремонту колії і штучних спорід за 1998 рік можна до вас поступити на заочне відділення на спеціальність «Будівництво і цивільна інженерія». Що для цього потрібно. Дякую.

  1. admin

   Доброго дня! Бачимо, ви заповнили анкету вступника, тому взавтра з вами зв’яжеться наш представник і відповість на всі ваші запитання.

  2. admin

   Доброго дня. Вас, мабуть, цікавить заочне відділення. Для вступу необхідно диплом кваліфікованого робітника з додатком, копію паспорта, 4 фото 3х4 см., ідентифікаційний код. Заява пишеться на місці. Ви предентуєте на скорочений термін навчання 1 рік, 10 місяців. Заочне відділення тільки контракт по всій Україні. Плата за навчання по спеціальністі «Будівництво і цивільна інженерія» складає 5000 грн. на рік. Екзамени — Укр. мова — диктант, математика — тести. Чекаємо на Вас. Документи приймаємо з 9 по 17 годину щодня. Можна і в вихідні за домовленістю. Наш телефон 0457323249. До зустрічі.

 3. Юлія

  Доброго дня. Плануємо вступ. Хочу знати умови для вступу на бюджетній основі.

  1. admin

   Доброго дня! Заповніть будь ласка анкету вступника на сторінці https://rbt.net.ua/vstup-anketa/, щоб внести вас в списки вступників та вияснити деяку інформацію щодо вашого вступу. Після заповнення анкети ми зможемо надати вам більш детальну інформацію.
   Загальна інформація для абітурієнтів знаходиться на сторінці під назвою «Вступникам» https://rbt.net.ua/vstupnicam/.
   Запитуйте, з радістю відповімо!

 4. Руслана

  Здравствуйте, в этом году я хочу поступить к вам на экономику, но я не могу подать заявление, поможете пожалуйста?

 5. Віталій

  які потрібно документи . З якого числа працює приймальна комісія?

  1. admin

   Доброго дня! Приймальна комісія працює з 1 липня. З собою потрібно мати такі документи: свідоцтво з додатком, паспорт, 4 фото.

 6. Світлана

  Доброго вечора! Підкажіть Які умови проживання в гуртожитку? Скільки дітей проживає в кімнатах?Яка ціна?

  1. admin

   Гуртожитком забезпечуються всі студенти. Кімнати блочного типу. Блоки гуртожитку квартирного типу — обладнані своєю кухнею та санвузлом. В кожній кімнаті проживають по одному або двоє студентів. Ціна проживання — 250грн. в місяць.

 7. Світлана

  Доброго дня!Скажіть будь ласка, якщо середній бал атестата 5 ,то як можна поступити на бюджет?Що для цього потрібно?

  1. admin

   Якщо ви випускник 9 класу — вступити на бюджет можливо при середньому балі атестату 4 бали. Для цього потрібно здати пакет документів і скласти вступні іспити.
   Якщо після 11 — потрібен сертифікат ЗНО.

 8. Виталий

  Здравствуйте, хочу поступить в ваш техникум на специальность строительство и цивильна инженерия на дневное обучение после 9 класса, у меня средний балл 5, напишите, пожалуйста, смогу ли я поступить?? И какая цена обучения?!

  1. admin

   Доброго вечора! Так, ви можете вступити до нас з таким середнім балом атестата. Навчання за контрактом на спеціальності «Бдівництво та цивільна інженерія» коштує 5000 грн. Але ви можете вступити до нас і на бюджет (безкоштовно).

Leave a Comment