Безкоштовне навчання!

Зверніть увагу! В наявності бюджетні місця на всі спеціальності!

Заповни анкету ПЕРШИМ та отримай освіту абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

По закінченню курсу зможеш створювати такі проекти!

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ

ВСТУП ПІСЛЯ
9 КЛАСУ

 • Термін навчання – 3 роки 10 місяців

 • Фінансування – БЮДЖЕТ/КОНТРАКТ

 • Вступ без екзаменів, за внутрішньою співбесідою

ВСТУП ПІСЛЯ
11 КЛАСУ

 • Термін навчання – 2 роки 10 місяців

 • Фінансування – БЮДЖЕТ/КОНТРАКТ

 • Вступ без екзаменів, за співбесідою або за результатами НМТ

ВСТУП ПІСЛЯ
ПРОФЛІЦЕЇВ, КОЛЕДЖІВ

 • Термін навчання – 1 рік 10 місяців

 • Фінансування – КОНТРАКТ

 • Вступ без екзаменів: за подачі мотиваційного листа (приклад додано)

ОПЛАТА ЗА КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Оплату за навчання можна вносити посеместрово або за рік

UAH17000/ рік

ФАХІВЕЦЬ З ДИПЛОМОМ РЖИЩІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ В ГАЛУЗІ БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЕНЕРІЯ. ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА… МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ОБІЙМАТИ ТАКІ ПОСАДИ:

 • технік-будівельник (зведення будівель і споруд, виконання обов’язків майстра);

 • технік-геодезист (виконання геодезичних робіт, які забезпечують відповідність будівельних об’єктів проекту);

 • технік-доглядач ( своєчасне та якісне обслуговування будов);

 • технік з підготовки виробництва (участь у забезпеченні інженерної підготовки будівництва; розроблення організаційно-технологічної документації);

 • технік-проектувальник (проектування та виконання робіт з оформлення прив’язки типових проектів та тих, що застосовуються повторно до умов конкретних майданчиків будівництва);

 • оцінювач нерухомості, агент з нерухомості, ріелтор;

 • менеджер з продажу будівельних матеріалів

Заповни Анкету
першим
та вчись Безкоштовно

Якщо Ти Вподобав Наш Коледж – Заповни Анкету Вступника

Після реєстрації з Вами обов’язково зв’яжуться представники Приймальної комісії!!!

Інженер будівельник навчання в Україні

Цивільна інженерія займається проектуванням, будівництвом і підтриманням штучно створеного середовища, а також цивільним будівництвом. Це процвітаюча індустрія, яка працює як на підтримку державного, так і приватного сектора.

Інженер-будівельник може спеціалізуватися на різних областях дослідження від структурної розробки та інженерного захисту навколишнього середовища до нанотехнологій. Такий широкий діапазон гарантує випускникам безліч варіантів для кар’єрного росту. Але, звичайно, найпопулярнішим вважається цивільне будівництво.

Більшість людей пов’язує цивільну інженерію з сучасними технологіями. Однак вона існувала 4000 років до н. е., коли перші люди почали створювати транспортні засоби, а також будувати Єгипетські Піраміди і Велику китайську стіну.

Термін «цивільна інженерія», однак, з’явився не так давно. Він використовується з початку 1800-х років. Це було потрібно для того, щоб розрізняти розробки, які велися у військових цілях, від цивільних.

Інженер будівельник: навчання, кому підійде професія

Якщо вас цікавить будівництво та цивільна інженерія, то щоб вчитися в цьому напрямку у вас повинна бути пристрасть до проектування і будівництва, невеликих і більш широких масштабах. Курс буде структурований так, щоб студенти познайомилися з основами дизайну, а також особливостями конструювання в рамках певного суспільства.

Для тих, хто збирається вступати на навчальний курс з цивільної інженерії, важливо мати інтерес до математики і фізики, а також архітектурі. На цих предметах базуються ключові основи для розуміння цієї дисципліни.

Цивільна інженерія – складний курс. Для того щоб домогтися успіхів, студенти повинні бути працьовитими, організованими і не повинні втрачати мотивацію. Якщо Ви володієте цими рисами характеру, то курс в галузі цивільної інженерії може виявитися ідеальним для Вас варіантом.

Спеціальність ІНЖЕНЕР БУДІВЕЛЬНИК

Найважливіша річ при виборі вузу – різноманітність програм, які вам пропонуються. Основа навчального курсу скрізь однакова, але потім починаються спеціалізації. Якщо у Вас вже є ідея щодо того, чим саме Ви хочете займатися, шукайте університет, який задовольнить Ваш запит буде корисний у кар’єрі або в сфері післядипломної освіти.

Обов’язково подивіться місце розташування самого університету. Знайомство з новими культурами і зустрічі з людьми – невід’ємна частина студентського життя. І важливо, щоб Ви змогли з максимальною користю використовувати свій університетський досвід. Зазвичай курс триває мінімум 3 роки, тому важливо, щоб університет був розташований в приємній для вас навколишньому середовищу. Вам повинно бути комфортно не тільки в академічному плані, але і в соціальному.

 1. Дізнайтеся, які вимоги висуваються до вступників.
 2. Чи радить ваш академічний рівень стандартам цього університету?
 3. Уточніть, чи потягнете ви фінансово оплату навчання і проживання.
 4. Якщо ви шукаєте фінансування, пам’ятайте, що є багато варіантів, включаючи стипендії та гранти.