Проекти наших студентів випускників

Спеціальність  «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ»

В наявності БЮДЖЕТНІ місця на всі спеціальності !

Кваліфікація – технік-будівельник

Освітня програма «Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю»

 Денне відділення БЮДЖЕТ/КОНТРАКТ

***Увага!  Чекаємо майбутніх студентів! Заповніть Анкету вступника ПЕРШІ та отримайте освіту абсолютно безкоштовно!!!

ЦІНИ ЗА КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ:

БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ –  грн/рік

Термін навчання:

 • на основі базової загальної середньої освіти – 3 роки 10 місяців (після 9 класів);
 • на основі повної загальної середньої освіти – 2 роки 10 місяців (після 11 класів);
 • на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника – 1 рік 10 місяців (після ПТУ).

Вступні іспити:

Важливо! Вступ цього року проводиться ЗА СПІВБЕСІДОЮ (денне відділлення) і на основі МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА (контракт та заочне віділення)!

Фахівець з дипломом Ржищівського будівельного технікуму в галузі будівництва має можливість обіймати такі посади:

 • технік-будівельник (зведення будівель і споруд, виконання обов’язків майстра);
 • технік-геодезист (виконання геодезичних робіт, які забезпечують відповідність будівельних об’єктів проекту);
 • технік-доглядач ( своєчасне та якісне обслуговування будов);
 • технік з підготовки виробництва (участь у забезпеченні інженерної підготовки будівництва; розроблення організаційно-технологічної документації);
 • технік-проектувальник (проектування та виконання робіт з оформлення прив’язки типових проектів та тих, що застосовуються повторно до умов конкретних майданчиків будівництва);
 • оцінювач нерухомості, агент з нерухомості, ріелтор;
 • менеджер з продажу будівельних матеріалів.

 Якщо ви вибрали наш заклад для вступу або хочете дізнатися про нас більше, заповніть Анкету вступника.

Зареєстрйся в Анкеті вступника ПЕРШИМ та отримай професію абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Після реєстрації з Вами обов’язково зв’яжуться представники Приймальної комісії!!!

Інженер будівельник навчання в Україні

Цивільна інженерія займається проектуванням, будівництвом і підтриманням штучно створеного середовища, а також цивільним будівництвом. Це процвітаюча індустрія, яка працює як на підтримку державного, так і приватного сектора.

Інженер-будівельник може спеціалізуватися на різних областях дослідження від структурної розробки та інженерного захисту навколишнього середовища до нанотехнологій. Такий широкий діапазон гарантує випускникам безліч варіантів для кар’єрного росту. Але, звичайно, найпопулярнішим вважається цивільне будівництво.

Більшість людей пов’язує цивільну інженерію з сучасними технологіями. Однак вона існувала 4000 років до н. е., коли перші люди почали створювати транспортні засоби, а також будувати Єгипетські Піраміди і Велику китайську стіну.

Термін «цивільна інженерія», однак, з’явився не так давно. Він використовується з початку 1800-х років. Це було потрібно для того, щоб розрізняти розробки, які велися у військових цілях, від цивільних.

Інженер будівельник: навчання, кому підійде професія

Якщо вас цікавить будівництво та цивільна інженерія, то щоб вчитися в цьому напрямку у вас повинна бути пристрасть до проектування і будівництва, невеликих і більш широких масштабах. Курс буде структурований так, щоб студенти познайомилися з основами дизайну, а також особливостями конструювання в рамках певного суспільства.

Для тих, хто збирається вступати на навчальний курс з цивільної інженерії, важливо мати інтерес до математики і фізики, а також архітектурі. На цих предметах базуються ключові основи для розуміння цієї дисципліни.

Цивільна інженерія – складний курс. Для того щоб домогтися успіхів, студенти повинні бути працьовитими, організованими і не повинні втрачати мотивацію. Якщо Ви володієте цими рисами характеру, то курс в галузі цивільної інженерії може виявитися ідеальним для Вас варіантом.

Спеціальність инженер строитель: институты

Найважливіша річ при виборі вузу — різноманітність програм, які вам пропонуються. Основа навчального курсу скрізь однакова, але потім починаються спеціалізації. Якщо у Вас вже є ідея щодо того, чим саме Ви хочете займатися, шукайте університет, який задовольнить Ваш запит буде корисний у кар’єрі або в сфері післядипломної освіти.

Обов’язково подивіться місце розташування самого університету. Знайомство з новими культурами і зустрічі з людьми – невід’ємна частина студентського життя. І важливо, щоб Ви змогли з максимальною користю використовувати свій університетський досвід. Зазвичай курс триває мінімум 3 роки, тому важливо, щоб університет був розташований в приємній для вас навколишньому середовищу. Вам повинно бути комфортно не тільки в академічному плані, але і в соціальному.

 1. Дізнайтеся, які вимоги висуваються до вступників.
 2. Чи радить ваш академічний рівень стандартам цього університету?
 3. Уточніть, чи потягнете ви фінансово оплату навчання і проживання.
 4. Якщо ви шукаєте фінансування, пам’ятайте, що є багато варіантів, включаючи стипендії та гранти.