Студентка нашого коледжу та членкиня молодіжної ради міста Москаленко Катерина, прийняла участь у обласному заході який спрямований на підтримку та утвердження української національної ідентичності та сприяння розвитку національно-патріотичного виховання молоді в Київській області «PRO НПВ», який відбувся 10-12 березня на території Київської області в Обухівському районі (Богуславська ТГ, с.Чайки, ДОЗ “Чайка”)
На цьому семінарі усі учасники багато працювали, але і весело проводили час). Велика кількість спікерів проводили тренінги з національно-патріотичного виховання, в тому числі й поліцейські, психолог, також українська скаутська організація “Пласт”. Не обійшлося і без гостей: приймали друзів з Польщі. Разом дивились цікавий та пізнавальний фільм “Сильні, як земля”. Ну а ввечері весело проводили час за настільними іграми та піснями біля “багаття”.
В останній день таборування усім учасникам провели екскурсію по Богуславу, та всі разом відвідали Льодову арену “Льодограй”, і весело провели час на ковзанах.
Дякуємо організаторам заходу за позитивні емоції та цікаві нові знання.