21 квітня 2024 року у м.Києві студентська мінікомпанія «P.S.Emotions» Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки взяла участь у ярмарку молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024.
У заході брали участь 51 учнівська мінікомпанія з 34 закладів професійної (професійно-технічної), фахових вищих та передвищих закладів освіти Київської, Полтавської, Дніпропетровської, Львівської, Кіровоградської областей. Захід зібрав понад 250 учасників.
       Подія об’єднала на одному майданчику учасників з різних навчальних проєктів на базі навчальної програми «Компанія». Зокрема участь взяли 24 мінікомпанії з проєкту розвитку підприємницьких навичок «Бізнес-навички для зростання економіки», 23 мінікомпанії з річного курсу з підприємництва «Компанія» та 4 мінікомпанії з проєкту 10XChallenge.
        Студенти мінікомпанії «P.S.Emotions» презентували свою продукцію широкому загалу, та мали можливість поспілкуватися з іншими молодими підприємцями. Дівчата проявили високий рівень професійної підготовки, та внесли значний вклад у позитивний імідж нашого навчального закладу. Продукція мінікомпанії вражала не лише візуально, а й відображала унікальний стиль кожного студента, що вніс до «P.S.Emotions» особливий шарм.
Бажаємо мінікомпанії «P.S.Emotions» успіхів у регіональному конкурсі. Їх історія доводить, що навіть в молодому віці можна досягти вражаючих результатів, якщо в тебе є талант, творчий підхід та невгамовний підприємницький дух.