🚀 РОЗПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ ДО ФІНАНСОВОГО УСПІХУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ ЕКОНОМІКА ОПП “ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА” 🚀
Ти мрієш про кар’єру, де можеш впливати на економічне майбутнє та розвиток бізнесу? Тоді спеціальність “Економіка” – твій крок до високооплачуваної та цікавої професії економіста!
✨ Чому обирати спеціальність “Економіка”?
📚 Глибокі знання: Вивчай актуальні економічні та фінансові тенденції, отримуй навички аналізу та прогнозування, які стануть твоїм кроком до успіху в будь-якій галузі.
💼 Практичний досвід: Навчайся на реальних випадках, співпрацюй із ведучими компаніями та отримуй практичні навички, які зроблять тебе конкурентоспроможним на ринку праці.
🚀 Кар’єрні можливості: Після закінчення навчання тебе чекають широкі перспективи розвитку – фінанси, консалтинг, управління, аналітика та багато іншого!
Безкоштовне навчання
після 11 класу!
Зверніть увагу! В наявності бюджетні місця на спеціальність
“Будівництво та цивільна інженерія” для вступу після 11 класу
Заповни анкету ПЕРШИМ та отримай освіту абсолютно БЕЗКОШТОВНО!
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ
ОПЛАТА ЗА КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ
Оплату за навчання можна вносити посеместрово або за рік
ФАХІВЕЦЬ З ДИПЛОМОМ РЖИЩІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ В ГАЛУЗІ ЕКОНОМІКИ МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ОБІЙМАТИ ТАКІ ПОСАДИ:
Володіючи спеціальністю “Економіст”, ви можете працювати у різних галузях та займатися різноманітними завданнями. Деякі з можливих кар’єрних шляхів для вас включають:
Це лише кілька можливостей, із спеціальністю “Економіст” ви отримуєте широкий спектр навичок, що відкривають двері до різноманітних галузей та секторів економіки.
Заповни Анкету
першим
та вчись Безкоштовно
Якщо Ти Вподобав Наш Коледж – Заповни Анкету Вступника
Після реєстрації з Вами обов’язково зв’яжуться представники Приймальної комісії!!!
Економіка підприємства вступ: що треба знати?
Якщо у Вас з’явилося бажання вступити на економічний факультет, то необхідно розуміти, чим займається економіст і що чекає молодого спеціаліста на підприємстві.
Список обов’язків подібного роду фахівців формується на підставі спеціальних інструкцій. Вони розробляються для штатного фахівця конкретного підприємства, керуючись штатним розкладом. Формування обов’язків має відбуватися на основі не тільки основних функцій. Треба врахувати і права з відповідальністю економіста, а також конкретні завдання.
Що повинен вміти простий економіст і його обов’язки? У посадовій інструкції викладаються обов’язки економіста конкретного підприємства, його підрозділу або відділу. У загальних рисах обов’язок економіста – це виконання діяльності, спрямованої на збільшення ефективності роботи підприємства, підвищення рентабельності та якості продукції, що випускається даним підприємством.
Економіст планує і прораховує ефективність випуску підприємством нових видів продукції.
Фахівець готує розрахункову документацію як основу для складання фінансової звітності, аналізує ведену компанією або її підрозділами господарську діяльність. У своїй роботі спеціаліст – випускник економічного коледжу – застосовує для досягнення поставлених завдань внутрішні резерви компанії, контролює виконання планових завдань, складання договорів.
В обов’язки економіста можуть бути включені: участь у маркетингових дослідженнях, вміння прогнозувати подальший розвиток підприємства, складання економічних проектів, завдань для вдосконалення діяльності компанії.
Спеціальність економіка
Один з найпопулярніших напрямків вищої освіти, присутній практично у всіх вузах — це економіка. Щоб уникнути спаду інтересу абітурієнтів і забезпечити успішне працевлаштування випускників, наш технікум намагається вводити нові профілі. Наші студенти, незалежно від профілю, вивчають:
- мікро – і макроекономіку;
- світову економіку і міжнародні економічні відносини;
- економіку праці;
- фінанси;
- теорію галузевих ринків;
- економіку громадського сектору;
- статистику та ін.
Спеціальність економіка підприємства: які перспективи?
Економіка підприємства – це найбільш універсальна економічна спеціальність, яка дає можливість оволодіти прийомами і методами ефективного ведення бізнесу і організації виробництва, досягнення підприємствами найкращих результатів при найменших витратах, а також забезпечення їх стратегічної конкурентоспроможності.
Універсальність даного профілю дозволяє випускникам знайти застосування своїм знанням практично в будь-якій організації; випускники незмінно користуються високим попитом з боку роботодавців, і в силу цього практично не мають проблем при працевлаштуванні.
Випускники профілю «Економіка підприємств і організацій» можуть працювати в службах економічного аналізу, діагностики та планування діяльності в організаціях; заступниками керівників організації з економічних питань, економістами-аналітиками в організаціях різних галузей національної економіки, а також в державних і муніципальних органах влади; вести індивідуальну підприємницьку діяльність.