ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! З 4 вересня 2023 року Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки розпочне своє навчання на дистанційній формі. Навчання буде проходити на платформі Microsoft Teams. Для початку кожному студенту необхідно буде підтвердити свою реєстрацію у власному кабінеті. Для цього кураторами кожної групи будуть надані дані для доступу (логін і пароль). Всі необхідні інструкції можна дізнатися на сторінці Дитсанційне навчання. Уважно слідкуйте за змінами у розкладі!

Дистанційне навчання буде проходити онлайн (відеозв’язок) згідно розкладу занять на платформі Microsoft Teams.

Увага! Для того, щоб отримувати завдання,  необхідно завантажити програму Microsoft Teams і активувати свій обліковий запис!

*Важливо! Для організації спільної навчальної платформи  нашого закладу ваші облікові записи було створено автоматично. Тому для отримання доступу  (логіна і тимчасового паролю) вам необхідно буде звернутись до вашого куратора. При вході  в акаунт  ви повинні будете змінити тимчасовий пароль на свій особистий та підтвердити свій обліковий запис по телефону. Всі дисципліни будуть відображатись на вашій сторінці.

Завантажити програму Microsoft Teams можна тут

Відеоінструкція для реєстрації та роботи в Microsoft Teams на ПК студентам:

Відеоінструкція для реєстрації в Microsoft Teams на Мобільних телефонах студентам:

Технічна підтримка щодо реєстрації

rzishev.rbt@gmail.com

В листі повідомте Прізвище та ім’я і опишіть проблему.  

2 Thoughts to “Дистанційне навчання”

 1. Andrei

  Я студент 2 курсу 21 група я не можжу війти на конференцію пише що немає підключення для гостей надайте доступ вчителям щоб вони могли приєднати гостей
  Ось мої дані : +380985199807
  E-mail: melnikandrei27@gmail.com

  1. admin

   Андрій, заклад не буде надавати доступи для гостей. Заходь за своїми даними, які тобі надавались. Вони повторно вислані на твій email/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР