Серед численних національних і міжнародних свят є такі, що змушують задуматися і прийняти близько до серця проблеми навколишнього світу. 

Про важливість збереження прісних вод, як необхідної умови для життя, в різних міжнародних організаціях говориться з середини минулого століття. Але тільки до кінця вісімдесятих років проблема постала настільки гостро, що Організація Об’єднаних Націй вирішила винести його на новий рівень. Так народилася ідея створення нового свята – Всесвітнього Дня водних ресурсів. 

День 22 березня дає унікальну можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишного середовища і розвитку суспільства, адже сьогодні відзначається Всесвітній день водних ресурсів або, як його зазвичай називають, День води.

У Ржищівському будівельному технікумі до цього Дня проводилася інформаційна година для студентів першого курсу. Під час її проведення студентам було продемонстровано відеофільм про забруднення водних ресурсів планети та його згубні наслідки, сучасні відеоролики про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм. Також першокурсники обговорювали з викладачем географії Остапенко Тетяною Іванівною важливість збереження прісних вод як необхідної умови для життя.

Отож, не відмовляйтесь від добрих справ, адже все що Ви зробите повернеться Вам сторицею. Не будьте байдужими, не будьте осторонь.

БЕРЕЖІТЬ ВОДУ – ПІКЛУЙТЕСЬСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!

Остапенко Тетяна Іванівна
викладач географії та екології

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР