Будівельний технікум
 Корисні сайти

День студента в РБТ

День студента в РБТ

У більшості випадків студентство асоціюється із новими знайомствами, відсутністю сну та присутністю натомість невимушеного позитиву. Та які б труднощі не виникали б під час навчання, кожен із студентів погоджується, що це того варте.

          Вже багато років поспіль в нашій країні святкується День студента. Це свято стосується кожного з нас. Адже всі, хто навчалися у вищих навчальних закладах, можуть з впевненістю стверджувати – це кращі роки їхнього життя, роки веселощів, безтурботності, роки, коли всі проблеми здаються мізерними і долаються дуже швидко. Я переконана, що це свято стосується, напевне, кожного мешканця нашого молодого активного студентського містечка.

        Для когось день студента – черговий нічим незнаменний день або просто привід повеселитися. Для інших – довгоочікуване свято, до якого проходить тривала підготовка, розробляються найрізноманітніші розважальні програми, заходи. Але щоразу після цього дня лишаються певні спогади: для одних – яскраві, барвисті, захоплюючі, для інших – сірі та буденні.

        В Ржищівському будівельному технікумі святкування Дня студента розпочалося ще з 15 листопада осіннім балом, під час якого в безперервному танку кружляли святково вбрані студентські пари. Доречі, кращі танцівники були нагороджені подарунковими сертифікатами кафе «Круасан», де вони весело наступного дня провели час. А 16 листопада студенти відпочили на тематичній дискотеці, на яку були запрошені всі бажаючи (дискотеки в технікумі проводять раз на два тижні і безкоштовно!)

        Ранок пятниці 17 листопада здавався звичайним та буденним: погода порадувала, а ось повний автобус людей – ні. Чесно скажу, не знала чого очікувати. Ідучи від зупинки до центрального корпусу, почула гучну музику, здивувалась… Але здивування не мало меж, коли побачила, що в холі центрального корпусу всіх студентів привітно зустрічають і вітають викладачі технікуму: роздають безкоштовні безпрограшні лотереї, фотографуються… А особливо вразив стенд «Студентська родина РБТ»: кожен студент та викладач залишав на ньому відбиток своєї долоні, попередньо вмочивши її в кольорову фарбу. Дійство розпочав Іван Семенович (директор технікуму), а за ним продовжили решта присутніх.

        Але пролунав дзвінок. Студенти, повісивши голови, пішли до аудиторій на заняття, адже попереду був робочий день (три пари), і ми були переконані, що привітанням – кінець. Але не так сталося, як гадалося! Викладачі, що проводили перше заняття, повідомили, що решта дня пройде в їдальні технікуму.

Увесь студентський колектив перейшов до їдальні де розпочалась не менш цікава розважальна програма. Лунала музика; із вітальним словом звернувся директор технікуму Різниченко І.С.; завуч технікуму Продай М.М. вручила студентські квитки студентам нового набору; заступник директора з виховної роботи Остапенко Т.І. нагородила грамотами кращих студентів у навчанні, культурно-масовій та спортивній роботі; завідуюча денним відділенням звернулася з вітальними словами, а також провела розіграш лотереї (доречі, жоден студент не лишився без подарунка: блокноти, ручки, олівці, гумки, лінійки, цукерки та «автомат» на екзамені знайшли своїх власників). В теплому сімейному колі студенти та викладачі пили чай, пригощаючись печивом (це все завчасно готували викладачі!) та переглянули популярний художній фільм.

День промайнув дуже швидко та непомітно. Такого сюрпризу і таких теплих привітань від викладацького складу ми не очікували. Всі вкотре переконались в тому, що ми є однією, хоч і не великою, але дружньою студентською родиною! Велике спасибі викладачам та адміністрації за те, що додали яскравих барв та вражень у святкування Дня студента! 

Голова студентської ради технікуму Альона Рогозовець

 

 
24 Листопада, 2017  10:41 Переглядів: 271 Друк

В цьому розділі

26 Вересня, 2018
Шаховий турнір
26 Червня, 2018
Випуск 2018
 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.02 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]