Будівельний технікум
 Корисні сайти

Педагогічні читання

24 жовтня в Ржищівському будівельному технікумі відбулися педагогічні читання «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття».

МЕТА:

- підвищення науково – методичного рівня професійної компетентності педагогів;

- залучення педагогічних працівників до вивчення та аналізу педагогічних та філософських поглядів В.Сухомлинського;

- забезпечення обміну професійним досвідом щодо використання ідей педагогіки В.О.Сухомлинського;

Із вступним словомна тему« Громадянське виховання дітей в сім’ї у науковому доробку В.О Сухомлинського».до викладачів звернулася заступника директора з навчальної роботи Продай М.М.

Потім педагогічні працівники переглянули фільм про життя і напрацювання В.О. Сухомлинського  «Василь Сухомлинський. Павлиський романтик».

З доповідями виступили викладачі Донецька Н.С. «В.О.Сухомлинський про роботу над словом», Рогозовець Я.Л. « Школа радості» В.О. Сухомлинського, Тупота А.Д «Василь Сухомлинський про школу і учителя», Жлуктенко Н.В. «Виховання всебічно розвиненої особистості в педагогічній діяльності В.О. Сухомлинського», ГерасименкоТ.А. « Методика виховання колективу ( з погляду В.О Сухомлинського)».

Як свідчать виступи, педагогічні ідеї  Василя Сухомлинського щодо цінності особистості, значення моралі, духовності, формування культури почуттів, значення сім`ї та родинного виховання, патріотизму і громадянськості залишаються актуальними й привертають до його творчості тих, хто хоче, щоб сучасне покоління українців жило в громадянському, демократичному суспільстві.

 

23 Жовтня, 2018  09:05 Переглядів: 28 Друк

В цьому розділі

11 Жовтня, 2018
Квест ООН
 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
 
Ржищів
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.00 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]