Будівельний технікум
 Корисні сайти

«Дівчата, не погоджуйтесь на цивільний шлюб!»

Семінар про сучасні інтимні взаємини між людьми

 «Дівчата, не погоджуйтесь на цивільний шлюб!» — радив студенткам РБТ Павло Гузенко, член Асоціації акушерів-гінекологів України на семінарі про сучасні інтимні взаємини між людьми. Поважний гість з такою актуальною лекцією прибув до РБТ на запрошення керівництва навчального закладу.

-            Ми хочемо, щоб наші студенти розуміли усю відповідальність за свої вчинки та дії. Переймаємося, щоб усі вони створили здорові та успішні сім’ї. Можливо, це буде єдиним правдивим джерелом інформації у житті нашої молоді. Саме тому і запрошуємо таких лекторів, - запевняє Тетяна Остапенко, заступник директора з виховної роботи. — Павло Омелянович має чималий досвід у проведенні таких лекцій, тому окремо розмовляв і з юними ле

ді, і з джентльменами.

-            Сьогодні молодь досить рано розпочинає доросле статеве життя. І елементарні поняття про хвороби та безпеку в інтимних стосунках молоді люди пізнають із інтернету, де інформація не завжди подається правильно та достовірно. Я взяв собі за мету проводити такі освітні лекції та семінари для старшокласників. Розповідаю як користуватися контрацептивами, як уникнути небажаної вагітності і зберегти своє дорогоцінне здоров’я на довгі роки. На жаль, такою інформацією ні батьки, ні вчителі в школах, в переважній більшості, не ді

ляться із молоддю. За свій професійний досвід, а це більше 35 років, я зустрівся з багатьма проблемами підлітків, яких можна було б уникнути, якби тінейджери володіли потрібною інформацією, - розповідає Павло Гузенко.

І реакція студентів підтверджує слова поважного гостя:

-            Здивувало як відверто, на прикладі реальних життєвих ситуацій з нами спілкувався Павло Омельянович. Я йому повірила. Владислава Погребна студентка ІІ курсу.

-            Омельянович так розказав про реальні життєві ситуації, що я навіть і не знала, що такі явища існують. Я отримала справжні поради і зробила свої висновки: що потрібно зробити, щоб бути здоровою і щасливою у житті. Дякую за лекцію. Ірина Олексієнко студентка I курсу.

-            Завжди приємно, коли про серйозні речі розповідає досить позитивна і цікава людина. Під час лекції між студентами та лектором майже не існувало психологічного бар’єру. Ми вільно задавали питання, що нас цікавили, та отримували професійні і корисні відповіді. Альона Рогозовець студентка ІІІ курсу.

 

19 Квітня, 2018  13:24 Переглядів: 123 Друк

В цьому розділі

11 Жовтня, 2018
Квест ООН
 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
 
Ржищів
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.01 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]