Будівельний технікум
 Корисні сайти

Вчимо цінувати сімейні традиції

Не парами єдиними!

Вчимо цінувати сімейні традиції.

Мами та татусі, вас мучать здогадки, чим ваші діти займаються в #РБТ окрім навчання? Тоді розглядайте фото докази і милуйтеся. 

А також, не сумнівайтеся в правильності вибору! Бо сьогодні студенти першого курсу, а саме 11-ї та 13-ї груп під пильним керівництвом викладачів РБТ Тетяни Герасименко (викладач історії, правознавства і філософії та ін.) та Світлани Сороки (викладач технології і організації буд.виробництва, економіки нерухомості та аналізу нерухомості) в творчій і цікавій формі підготували та провели виховну годину «Сімейні цінності українського народу». На цей захід завітали і викладачі, і студенти старших курсів. Та найбільше, своєю щирістю і талантами вразили виступи молодих людей. Адже, незвично було чути з вуст молодих людей цікаві і дуже важливі тези про стосунки дітей і батьків, справжні сімейні цінності і справжність почуттів. Дорогі батьки, ваші діти найкращі і коли вони приїдуть додому, обов’язково скажіть їм про це. А гості заходу вдячні організаторам та виконавцям за приємно проведений час. Далі буде

28 Лютого, 2018  22:37 Переглядів: 128 Друк

В цьому розділі

26 Вересня, 2018
Шаховий турнір
26 Червня, 2018
Випуск 2018
 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.00 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]