Будівельний технікум
 Корисні сайти

Загадки Трипільської культури

Студентам відкрили загадки Трипільської культури

Унікальні знання, що були зашифровані в магічних символах трипільців отримали студенти Ржищева, на практичній конференції «Від трипілля до сьогодення».  

Впродовж двох годин слухачам пропонувалася безцінна інформація. Це був підсумок археологічних досліджень Вікентія Хвойки, першовідкривача Трипільської культури і нових наукових відкриттів, стосовно цивілізації, яка проживала на території Ржищева. На цю визначну подію, яку організував Ржищівський професійний ліцей, завітали поважні доповідачі: кандидат історичних наук Відейко Михайло Юрійович «Дослідження трипільської цивілізації у Ржищеві та його околицях»; методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Юрченко Вікторія Миколаївна «Профосвіта Київщини на шляху до пізнання трипільської культури»; старший науковий співробітник КЗ КОР -Гузій Ольга Василівна «Трипільська культура на Ржищівчині»; краєзнавець Предаченко Олег Леонідович «Можливість спорідненості сучасних українців з представниками трипільської культури»; студентка РПЛ Ковтун Євгенія, учні-Олексієнко Віктор, Томченко Дарія.

 

«Приємно, що Ржищівський будівельний технікум отримав пропозицію провести подібну наукову конференцію, вже наступного року. Тож, ми, вже готуємося до цієї події. А цього разу були, лише, слухачами неймовірно цікавих та корисних доповідей», - повідомила Тетяна Герасименко, викладач-методист РБТ.

Історична довідка: на території Ржищева є стародавні городища і місця поселень, вік яких часом сягає 8000-2500 років, це і Трипільська культура, і фортеці часів Русі та інші. Всі ці місця мають неабияку історичну і археологічну цінність.

20 Лютого, 2018  10:21 Переглядів: 249 Друк

В цьому розділі

15 Листопада, 2018
День студента
 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
 
Ржищів
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.02 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]