Будівельний технікум
 Корисні сайти

Мультифестиваль "З любов'ю до батьківщини!"

Мультифестиваль "З любов'ю до батьківщини!"

Яскравою веселкою емоцій пролетів  сонячним днем над Ржищівським будівельним технікумом мультифестиваль "З любов'ю до батьківщини"!

 Квестом, виставками, творчими майстернями, неймовірним можливостями для яскравого фото та відпочинку вітав гостей наш заклад!!!

Чудова зона відпочинку !. Учасники та гості фестивалю мали змогу відпочити в спеціально обладнаних місцях, послухати музику, покуштувати гарячі страви, зготовані на вогнищі... Професійні майстеркласи, живі статуї в фотозоні нікого не залишили байдужими. Щиро дякуємо учням та студентам навчальних закладів за участь у святі, теплі слова і дружнє спілкування!!! Окрема подяка нашим студентам. Ви супер!!!

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
29 Травня, 2017  11:49 Переглядів: 192 Друк
Мультифестиваль

Нагородження

Яскравою веселкою емоцій пролетів  сонячним днем над Ржищівським будівельним технікумом мультифестиваль "З любов'ю до батьківщини"!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

В цьому розділі

24 Листопада, 2017
День студента в РБТ
 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

10 популярних професій майбутнього

Обирай свою освіту з розумом сьогодні, щоб бути в тренді в завтра. Дізнайся прямо зараз, які професії будуть актуальними в 2030 році і куди школярам та абітурієнтам податися вчитися?

 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.02 | DB.q : 9 | DB.t : 0.00 ]