Будівельний технікум
 Корисні сайти

День відкритих дверей

Технікум гостинно двері відчиняє

Людина, друже мій!

Одне ти мусиш знати.

Незнанні вміння у тобі таяться.

Безмірні сили просяться на світ

 Не дай! Не дай себе ти затоптати.

Бо ти родивсь, щоб виконать своє,

Лише тобі призначене завдання.

     Отримання професії в наш час є однією з найважливіших справ для людини, яка себе поважає, адже в усі часи славилися хороші майстри своєї справи.

    З метою ознайомлення з професіями будівельника, економіста, бухгалтера,  7 квітня в нашому закладі проходив День відкритих дверей. Захід відвідали учні випускних класів шкіл Миронівського, Кагарлицького, Обухівського районів та міста Ржищів. Програма заходу була дуже насиченою. З матеріально-технічною базою технікуму гостей ознайомила завідуюча денним відділенням Попченко Оксана Петрівна. Майстер-класи з використання геодезичнихприладів,  з креслення та застосування автоматизованих систем проектування, в навчальних майстернях технікуму провели Базюченко Андрій Федосійович, Вузленко Ірина Володимирівна, Ткаченко Дмитро Анатолійович. Рогозовець Яна Леонідівна розповіла про досягнення студентів технікуму у мовно-літературних конкурсах, олімпіадах та зачитала їх твори. Чому такі красиві дівчата в технікумі, гості зрозуміли,  побачивши заняття з фітнесу, яке проводила тренер Владислава Михайлівна Колесник.

     Настрій всім підняли дуже смачні вареники та булочки, якими пригощали в їдальні технікуму.

   Завершився захід концертною програмою. Перед майбутніми вступниками виступив директор технікуму Іван Семенович Різниченко, який у своєму виступі акцентував увагу на важливості обрання професії. Про участь студентів у діяльності технікуму розповіла голова студентської ради Альона Рогозовець. Концертна програма заходу була різноманітною. Наприкінці заходу присутніх ознайомили з правилами вступу до технікуму.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Ржищівського будівельного технікуму

Жлуктенко Наталія Василівна 

 

13 Квітня, 2017  11:30 Переглядів: 443 Друк

В цьому розділі

11 Жовтня, 2018
Квест ООН
 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
 
Ржищів
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.01 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]