Будівельний технікум
 Корисні сайти

Будівельники - філософи

І Всеукраїнський турнір з філософії

З метою залучення студентської молоді до активної науково – дослідницької та пошукової діяльності, участі у вирішенні актуальних наукових і творчих завдань, розширення контактів студентства з Київським університетом імені Бориса Грінченка, 28 – 29 листопада 2016 року  проведений І Всеукраїнський турнір з філософії.

    Студентські турніри – командні творчі змагання, спрямовані на розвиток та реалізацію здібностей шляхом вирішення складних наукових задач та захист їх у науковій дискусії – філософських боях.

    За перемогу боролися 14 команд, з яких 13 університетів і МИ - ВСП Ржищівського будівельного коледжу КНУБА. За результатами турів наша команда обійшла 5 університетів, довівши право змагатися з передовою українською молоддю і показавши відповідний рівень знань і інтелектуальних можливостей технічного вузу.

Учасники команди:

науковий керівник - Герасименко Тетяна Анатоліївна; капітан - Черевичний Олег Сергійовича - група 42-13; Вовк Аліна Василівна - група 26-15; Миненко Віктор Анатолійович - група 42-13

 Так тримати!

29 Листопада, 2016  16:55 Переглядів: 370 Друк

В цьому розділі

 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.03 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]