Будівельний технікум
 Корисні сайти

Наші студенти в ІІ (обласному) етапі мовного конкурсу

II(обласний) етап XVIIмовного конкурсу ім. Петра Яцика та VII мовно – літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

             Високий рівень знань української мови – це запорука успішного формування студента як особистості та знаючого, ерудованого фахівця - інноватора.  Участь у мовознавчих конкурсах та олімпіадах дає змогу студентам вкотре перевірити свій рівень знань мови

   

і довести, що студенти технічних навчальних закладів не відстають від своїх однолітків – гуманітарії, а досить часто – навіть перевершують їх, здобуваючи перемогу на обласних і всеукраїнських етапах.

         26 листопада на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну проходив II(обласний) етап XVIIмовного конкурсу ім. Петра Яцика та VII мовно – літературного конкурсу ім.. Тараса Шевченка серед учнівської та студентської молоді. Затишні сіни коледжу гостинно прийняли студентів – переможців ВНЗ I-II р.а. та ВНЗ III-IVр.а. області Iетапу області.

          Ржищівський будівельний коледж представив Грибан Павло (група 13-16), Рогозовець Альона (група 21-15), Герус Ольга (група 21-15) та Коробченко Інна (група 21-15). Дуже приємно, що наші студенти ніколи не пасуть задніх і є переможцями обласних і всеукраїнських етапів, а також інтелектуальної еліти області. Тож побажаємо їм успіхів і перемог!!!

 

 

 

29 Листопада, 2016  16:30 Переглядів: 315 Друк

В цьому розділі

 Статті

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.01 | DB.q : 7 | DB.t : 0.00 ]