Будівельний коледж

Інформаційні сторінки » Сторінка заступника з виховної роботи коледжу

 

            Стрижнем усієї системи виховання в Україні є національна ідея, яка відіграє роль об'єднуючого консолідуючого фактора у суспільному розвитку, спрямованого на вироблення життєвої позиції людини, становлення її як особистості, як громадянина своєї держави. Національний характер виховання полягає у формуванні молодої людини як громадянина України незалежно від її етнічної приналежності.

            Молоді роки – найкращі у житті. Але бути молодим зараз нелегко. Молодь втратила моральні орієнтири, а суспільству не до цього, бо переживає скрутні часи. Не дати зламатися і психологічно, і морально, підтримувати той творчий вогник, який жевріє в душі кожного – ось головне завдання, поставлене у навчально-виховній роботі.

            Виховна робота в коледжі – це складова частина навчального процесу, що заснована на принципах пріоритету прав людини, високої професійної культури, загальнолюдських цінностей і духовного відродження.

            Виховна робота в Ржищівському будівельному коледжі здійснюється на засадах демократизму, з використанням виховного потенціалу студентського самоврядування і спрямовується на забезпечення гармонійного цілісного розвитку особистості, здатної до самоосвіти, саморозвитку, самостійного мислення, суспільного вибору та життєдіяльності на основі співпраці організаторів виховного процесу з батьками та громадськими організаціями.

            Педагогічний колектив у виховній роботі спирається на традиції народу з урахуванням новітніх явищ життя, духу, часу. А коледж має прекрасні традиції, оскільки тут відпрацьовано цілу систему роботи зі студентами в позаурочний час.

            Виховний процес здійснюють бібліотека, молодіжні клуби, студентська рада, студентська профспілка, кафедра фізичної культури,  спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності тощо.

            Практикуються зустрічі «за круглим столом», зустрічі з видатними особистостями, літературно-музичні вечори, тематичні виховні години, театралізовані свята в гуртожитках, проводяться спортивні змагання, квести, святкування державних та релігійних свят, знаменних подій у житті коледжу, проведення тематичних конференцій, вечорів, різноманітні конкурси та виставки.

            Та, не зважаючи на те, що вільний час студента обмежений, а теоретичні, практичні завдання і самопідготовка займають не одну годину, студенти беруть активну участь у громадському житті коледжу.

            Теперішній час потребує нових змін в організації та проведенні  виховної та спортивної роботи зі студентами, їх дозвілля. Це відкриває перспективи і не дозволяє зупинятися на досягнутому.

 

Т.І. Остапенко

 

заступник директора з виховної роботи

 Конкурс заміщення посад

ПРОТОКОЛ

виборчої комісії з виборів директора Ржишівського будівельного технікуму


 Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Ржищівського будівельного технікуму

Наказ МОН України від 23.03.2017 № 112-к "Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Ржищівського будівельного технікуму"

НАКАЗ про проведення виборів директора

ПОЛОЖЕННЯ щодо організації виборчої системи та порядку обрання директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про організаційний комітет з проведення виборів директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про виборчу комісію з проведення виборів директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників, які не є педагогічними працівниками, для участі у виборах директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників з числа студентів для участі у виборах директора ржищівського будівельного технікуму

Списки виборців Ржищівського будівельного технікуму з обрання директора Ржищівського будівельного технікуму

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА кандидата на посаду директора Ржищівського будівельного технікуму Різниченка Івана Семеновича

© 2017 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.03 | DB.q : 2 | DB.t : 0.00 ]