Будівельний технікум

Інформаційні сторінки » Сторінка заступника з виховної роботи

 

            Стрижнем усієї системи виховання в Україні є національна ідея, яка відіграє роль об'єднуючого консолідуючого фактора у суспільному розвитку, спрямованого на вироблення життєвої позиції людини, становлення її як особистості, як громадянина своєї держави. Національний характер виховання полягає у формуванні молодої людини як громадянина України незалежно від її етнічної приналежності.

            Молоді роки – найкращі у житті. Але бути молодим зараз нелегко. Молодь втратила моральні орієнтири, а суспільству не до цього, бо переживає скрутні часи. Не дати зламатися і психологічно, і морально, підтримувати той творчий вогник, який жевріє в душі кожного – ось головне завдання, поставлене у навчально-виховній роботі.

            Виховна робота в технікумі – це складова частина навчального процесу, що заснована на принципах пріоритету прав людини, високої професійної культури, загальнолюдських цінностей і духовного відродження.

            Виховна робота в Ржищівському будівельному технікумі здійснюється на засадах демократизму, з використанням виховного потенціалу студентського самоврядування і спрямовується на забезпечення гармонійного цілісного розвитку особистості, здатної до самоосвіти, саморозвитку, самостійного мислення, суспільного вибору та життєдіяльності на основі співпраці організаторів виховного процесу з батьками та громадськими організаціями.

            Педагогічний колектив у виховній роботі спирається на традиції народу з урахуванням новітніх явищ життя, духу, часу. А технікум має прекрасні традиції, оскільки тут відпрацьовано цілу систему роботи зі студентами в позаурочний час.

            Виховний процес здійснюють бібліотека, молодіжні клуби, студентська рада, студентська профспілка, кафедра фізичної культури,  спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності тощо.

            Практикуються зустрічі «за круглим столом», зустрічі з видатними особистостями, літературно-музичні вечори, тематичні виховні години, театралізовані свята в гуртожитках, проводяться спортивні змагання, квести, святкування державних та релігійних свят, знаменних подій у житті технікуму, проведення тематичних конференцій, вечорів, різноманітні конкурси та виставки.

            Та, не зважаючи на те, що вільний час студента обмежений, а теоретичні, практичні завдання і самопідготовка займають не одну годину, студенти беруть активну участь у громадському житті технікуму.

            Теперішній час потребує нових змін в організації та проведенні  виховної та спортивної роботи зі студентами, їх дозвілля. Це відкриває перспективи і не дозволяє зупинятися на досягнутому.

 

Т.І. Остапенко

 

заступник директора з виховної роботи

© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.06 | DB.q : 2 | DB.t : 0.00 ]