Будівельний технікум
 Пошук
 Корисні сайти

Інформаційні сторінки » Сторінка методиста

 

Методичний кабінет технікуму працює згідно Положення про  вищий навчальний заклад та Положення про методичний  (педагогічний) кабінет вищого навчального закладу І- ІІ рівнів  акредитації.

       Керівництво методичним кабінетом здійснює методист  технікуму Дудник Олена Валентинівна – викладач вищої  категорії.

          Велику увагу методист технікуму приділяє індивідуальній  роботі з викладачами, особливо з молодими. Розроблені методичні  рекомендацій для молодих викладачів, проводяться заняття  "Школи професійної адаптації".

       Всю роботу методичний кабінет проводить у тісному зв‘язку з  роботою циклових комісій, методичною радою технікуму.  Методичні матеріали викладачів групуються по циклових  комісіях, кращі надсилаються на конкурс в Навчально-  методичний центр ДУ "Агроосвіта".

       В основному методичні посібники мають практичну  спрямованість і заслуговують на увагу, не одноразово були  відмічені як кращі в НМЦ та займали призові місця. Кращими  роботами були роботи Різниченко С.В, Попченко О.П, Рогозовець Я.Л., Різниченко І.С., Коби Н.О., Тупоти А.Д., Бойко Н.М. Методичні розробки викладачів використовуються в навчальному процесі для виконання курсових і дипломних проектів, для самостійної роботи студентів.

    Передовий досвід викладачів технікуму вивчається і в кабінеті знаходяться їх матеріали, з якими можуть познайомитися бажаючі.

    Робота методичного кабінету дає можливість координувати і контролювати вчасне підвищення кваліфікації викладачів, підвищувати рівень педагогічної майстерності і вчасно створювати якісний комплекс дидактично-методичного забезпечення навчальних дисциплін.

 

         Методичний кабінет вчасно створює і готує подання на атестацію викладачів.

Веб-сайт:  Сторінка методиста

 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.03 | DB.q : 2 | DB.t : 0.01 ]