Будівельний коледж
 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
 Корисні сайти

Історична довідка

Збільшення зображення Збільшення зображення Збільшення зображення

В 1984-1985 роках були здані в експлуатацію два нових 5-ти поверхових гуртожитки на 232 місця кожний. Та в цей період був побудований новий чудовий стадіон. У 1985 році також було споруджено меморіальний комплекс героїв Великої Вітчизняної війни. Братська могила була перенесена з низу на верхній майданчик, а поряд було розміщено обеліск, який перевезли з Букринського плацдарму.

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД НОВОЇ ДЕРЖАВИ

В 1991 році Україна стала незалежною. Реформування економіки, перехід до нових економічнихЗбільшення зображення відносин негативно вплинув на розвиток технікуму. Різко скоротилося фінансування навчальних закладів, в результаті чого скоротилося будівництво, новий корпус залишився недобудований, учбове господарство було реформовано. Колектив технікуму зробив все можливе, щоб вижити в цих важких економічних умовах. Так, у 1992 році в технікумі була відкрита нова спеціальність “Економіка підприємства”. На навчання були прийняті 33 студенти на базі середньої школи та 35 Збільшення зображення чоловік на базі неповної середньої освіти. Класними керівниками були Грінвальд Н.Г. та Миненко О.І. Великий вклад у становленні та розвитку спеціальності внесли викладачі: Сумеріна Т.К., Берус І.Я., Бойко Н.М., Бойко В.Г... Далі набір на дану спеціальність кожен рік збільшувався. Термін навчання економістів - 3 роки. Тому у технікумі відбувається два випуски спеціалістів: весною - будівельників, влітку – економістів. Викладачі продовжують навчатися і самі, проходять стажування на об’єктах м. Києва, навчання в київських вузах, це дає можливість випускати конкурентноздатних спеціалістів, які зможуть працювати в умовах ринку.

Сторінка 5 з 5«««12345
9 Червня, 2015  10:30 Переглядів: 3917 Друк
 Конкурс заміщення посад

ПРОТОКОЛ

виборчої комісії з виборів директора Ржишівського будівельного технікуму


 Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Ржищівського будівельного технікуму

Наказ МОН України від 23.03.2017 № 112-к "Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Ржищівського будівельного технікуму"

НАКАЗ про проведення виборів директора

ПОЛОЖЕННЯ щодо організації виборчої системи та порядку обрання директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про організаційний комітет з проведення виборів директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про виборчу комісію з проведення виборів директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників, які не є педагогічними працівниками, для участі у виборах директора ржищівського будівельного технікуму

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників з числа студентів для участі у виборах директора ржищівського будівельного технікуму

Списки виборців Ржищівського будівельного технікуму з обрання директора Ржищівського будівельного технікуму

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА кандидата на посаду директора Ржищівського будівельного технікуму Різниченка Івана Семеновича

© 2017 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.01 | DB.q : 5 | DB.t : 0.00 ]