Будівельний технікум
 Корисні сайти

Всеукраїнський проект "Будуємо майбутнє разом"

Всеукраїнський проект "Будуємо майбутнє разом"

Ржищівський будівельний технікум — вищий навчальний заклад І-ІІ р.а., який має двню історію та протягом багатьох років готує спеціалістів будівельної галузі: «Будівництво та експлуатація будівель та споруд», «Технічна експертиза будівель та споруд», «Операції з нерухомістю».

Підготовка освічених та якісних спеціалістів вимагає йти в ногу з часом. Тому викладачі навчального закладу застосовують найрізноманітніші новітні сучасні інформацій технології, 

  щоб підготувати конкурентно-спроможного спеціаліста. При цьому постійно підвищують свій професійний рівень.

Одним з таких кроків стала участь у проекті "Будуємо майбутнє разом", який надає можливість співпраці не лише вищим навчальним закладам ІІІ-ІV р.а., а із задоволенням запрошує до плідної праці й технікуми, коледжі та ліцеї.

16 вересня 2015 викладачі та студенти Ржищівського будівельного технікуму з радістю зустріли спеціалістів IT - компанії Computer Logic Group, що презентували Всеукраїнський проект «Будуємо майбутнє разом».

Для молодих людей, що навчаються у технікумі, дуже важливим моментом є отримання практичних навичок, які вони зможуть застосовувати після закінчення навчального закладу. В свою чергу для викладачів головним завданням є – надати студентам необхідні знання та вміння.

Спеціалісти IT – компанії Computer Logic Group відкривають студентам та викладачам нові перспективи у підвищенні якості освітнього процесу завдяки проекту «Будуємо майбутнє разом». Тому основною метою зустрічі стало висвітлення всіх можливостей проекту, а також наглядна демонстра ція сервісу БУДСТАНДАРТ Online.

Єнько Марина Валеріївна – керівник проекту БУДСТАНДАРТ, розповіла про діяльність ІТ-компанії Computer Logic Group та розкрила перспективи розвитку в галузях проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології та енергетики, гірничодобувної промисловості.

Завдяки Сморокової Наталії Павлівни – маркетологу компанії Computer Logic Group, був проведений мастер-класс,при проведенні якого було  детально продемонстровано всі переваги роботи в БУДСТАНДАРТ Online:

ü  цілодобовий доступ (7 днів на тиждень 24 години на добу) до актуальних версій нормативних документів у галузі проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології та енергетики;

ü  надання більше ніж 27 000 нормативних та законодавчих документів України, які щодня оновлюються компанією-розробником в режимі реального часу;

ü  отримання відповідей на питання по роботі з сервісом в режимі реального часу.

Після завершення презентації, Ковальовій Валентині Анатоліївні, викладачу спецдисциплін, був вручений Диплом, якийпідтверджує, що програмний комплекс «Строительные технологии – СМЕТА», є переможцем всеукраїнського конкурсу «КРАЩИЙ ПРОДУКТ РОКУ».

Це дійсно підтверджує важливість та актуальність застосування програмних засобів унавчальному процесі.

Студенти технікуму відзначили важливість отримання освіти із застосуванням сучасного програмного забезпечення та матимуть можливість здобути практичні навички, котрі для них відкриває проект «Будуємо майбутнє разом». Саме ці знання і вміння допоможуть їм зайняти гідне місце, як на ринку праці, так і при вступі до вищим навчальним закладам ІІІ-ІV р.а.

В свою чергу, викладачі матимуть можливість самовдосконалення за рахунок щорічного підвищення кваліфікації викладацького складу на базі Навчального центру кошторисної справи Computer Logic Group. Завдяки чому Вони зможуть надавати практичні навички і зацікавити студентів, сприятимуть їх особистому та професійному розвиткові.

 

 

6 Листопада, 2015  11:04 Переглядів: 743 Друк
 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
 Календар новин
« Вересень 2018
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.02 | DB.q : 6 | DB.t : 0.00 ]