Будівельний технікум
 Корисні сайти

5 причин, чому навчатися в РБТ вигідно

П'ять причин, чому навчатися в РБТ вигідно 

Як молоді обрати навчальний заклад, щоб не шкодувати про свій вибір і витрачений час? Чи буде ця професія престижна та прибуткова?  

А чи вистачить балів? Ці та інші питання дзижчать в голові, як рій диких бджіл в усіх абітурієнтів та їх батьків.

Щоб вступникам легше було визначитись із напрямом майбутнього фаху, Іван Різниченко директор Ржищівського будівельного технікуму розповів про переваги навчання в даному навчальному закладі. І до вашої уваги 5 тез, прочитавши які, ви відчуєте міцну опору під ногами і впевнено зробите свій вибір.

Подвійна вигода: економія часу + високі знання

-Випускникам шкіл, складно одразу зорієнтуватись в нинішній безкінечній кількості сучасних спеціальностей. Я б і сам, мабуть, розгубився, адже не завжди на 100% можна безпомилково обрати майбутній фах. І на мою думку, щоб бути успішним, потрібно володіти основами фінансової грамотності, елементарними навиками ділового спілкування та фаховими знаннями. Цим основам, наш заклад успішно навчає студентів вже 80 років. І тому впевнений, що випускникам 9-х класів досить вигідно вступати до нас, оскільки вони не просто добре засвоять шкільну програму, а отримають фундаментальні знання. І замість однієї шкільної освіти, отримають ще й диплом з актуальною спеціальністю лише за три або чотири роки. Це, як пропозиція два в одному: і вигідно і зручно. Окрім того, виробнича практика для студентів відбувається на базі будівельних підприємств, де вони отримують не лише професійні навики, а і конкурентну оплату праці під час практики.

Вступай без ЗНО

-Сьогодні, для вступу у більшість навчальних закладів потрібні результати ЗНО. Якщо в когось із цим виникли труднощі, то наш навчальний заклад досить вигідний варіант. Наприклад: вступники після 9 класів складають лише 2 вступні іспити з української мови та математики. Також, випускники ПТУ складають іспит лише з української мови та фахового випробування. А перед іспитами у нас діють підготовчі курси, тому, вдало здати іспити чи пройти співбесіду є можливість в усіх бажаючих.

Навчимо бути бізнесменом

-Багато хто, сьогодні, мріє і організовує приватні підприємства. І якщо вони пов’язані з реконструкцією, будівництвом, виробництвом будівельних матеріалів, ландшафтним дизайном і озелененням, то сьогодні, щоб отримати ліцензію для ведення такого бізнесу необхідно, як мінімум, дипломовані спеціалісти. Інакше, отримати ліцензію на такий вид діяльності і конкурувати в у цій сфері буде не можливо. А часи, коли можна купити дипломи «за ковбасу» давно пішли в небуття. До того ж, подібних за фахом навчальних закладів у Київській області більше не існує.

Наш диплом гарантія забезпеченого майбутнього

-Якщо ви обрали освіту у нашому закладі, то майте на увазі, що вам доведеться здавати і захищати кваліфікаційні дипломні проекти, пов'язані зі спеціалізованою тематикою. Наш технікум тісно співпрацює з КНУБА ( Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури). І усі наші випускники мають чудову нагоду отримати профільну освіту в вищезгаданому університеті за скороченою програмою. Університет і його професори приїхали до нас і на нашій базі вже сотні студентів отримали вищу освіту. Тому, студентам, які планують продовжити навчання у закладах вищої професійної освіти, раджу звернути увагу на цей факт.

Сучасна і актуальна освіта

- Ми завжди намагаємося йти в ногу з часом і розуміємо сучасні вимоги на ринку праці та освіти. Тому, вже навесні ми відкриваємо нову аудиторію курсового і дипломного проектування з дво- і тривимірною системою проектування і креслення. Тобто, студенти у віртуальній реальності будуть створювати креслення будинків, досліджувати їх разом із викладачем і зберігати у цифровому вигляді. Знання цих основ у будівельній галузі сьогодні обов’язкові. Я вважаю, що будівельник – професія на всі часи.Адже, усі наші випускники можуть: виконувати експертні роботи в галузі експлуатації будинків, працювати на інженерно-технічних посадах у загальнобудівельних, проектних, проектно-пошукових, конструкторських і спеціалізованих будівельних організаціях а також вести комерційну діяльність на будівельному виробництві. В нашій країні проводиться величезна кількість нового будівництва і я маю надію, що невдовзі, будемо відбудовувати і Донбас.

20 Лютого, 2018  15:07 Переглядів: 1548 Друк
 Погода в Ржищеві
Погода
 
Ржищів
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
 Календар новин
« Листопад 2018
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.02 | DB.q : 6 | DB.t : 0.00 ]