Будівельний технікум
 Корисні сайти

10 популярних професій майбутнього.

10 популярних професій майбутнього

Обирай свою освіту з розумом сьогодні, щоб бути в тренді в завтра. Дізнайся прямо зараз, які професії будуть актуальними в 2030 році і куди школярам та абітурієнтам податися вчитися?

1. Учитель
У 2030 році новітні технології дадуть учням можливість досліджувати дно Індійського океану або єгипетські піраміди, не виходячи з класних кімнат. Учителі як експерти зможуть створювати індивідуальні навчальні програми з урахуванням потреб учнів, що допоможе їм досягати успіху в житті

2. Містопланувальник 

У 2030 році люди саме цієї професії розроблятимуть проекти забудови міст. Ці проекти будуть збалансовувати соціальні та культурні потреби громадян і вимоги до навантаження на довкілля

3.Міський фермер

Ці спеціалісти намагатимуться парниками максимально зменшити споживання енергії. Парники будуть розбудовані на багатоповерхівках та відіграватимуть важливу роль у забезпеченні міського населення городиною.

4. Аудитор екосистем

Робота аудитором екосистем полягатиме у тому, щоб зрозуміти місцеву екосистему й запобігти її перевантаженню результатами людської діяльності. Такі експерти консультуватимуть уряд та органи місцевої влади з питань, пов'язаних із впливом людських спільнот на локальні екосистеми.

5. Архітектор віртуальної реальності
Експерт цієї сфери буде розробляти загальні та індивідуальні додатки, що відповідатимуть психічним та емоційним особливостям користувачів і дозволятимуть відпочивати та працювати у віртуальному світі.

6. Спеціаліст із сонячних технологій
За 112 годин Сонце дає стільки енергії, скільки міститься у всіх запасах нафти, вугілля і природного газу на Землі. Акумулювання цієї маси енергії за допомогою сонячних технологій під керівництвом людей такої професії дозволить нам виробляти електроенергію, вкрай необхідну для комфортного життя людини.

7. Посол з культури компанії
Людина цієї професії відіграватиме важливу роль у забезпеченні позитивної робочої культури, тому що працюватиме частково як гуру лідерства, терапевт, і координатор. Для опанування такої професії особі потрібні гарні навички спілкування з людьми та креативне мислення.

8. Ренатуралізатор
Завдання людини цієї професії - компенсувати екологічні збитки, нанесені сільській місцевості людьми, фабриками, машинами та інтенсивним монокультурним сільським господарством

9. Аналітик автотранспорту 
У майбутньому автобусами й потягами будуть керувати комп'ютери. Та проблеми, які вимагатимуть участі людини, будуть вирішувати аналітики автотранспорту. Вони допомагатимуть транзитним пасажирам дістатися пункту призначення і гарантуватимуть, що транспортна система працює ефективно і без перешкод.

10. Шкільний дієтолог
Шкільний дієтолог гарантуватиме, що учні отримують харчування відповідно до їхніх особистих фізіологічних потреб. Також, шкільні дієтологи навчатимуть дітей правильно й збалансовано харчуватись.
 

Цю добірку професій майбутнього, опубліковано за версією українського освітнього порталу #EdCampUkraine

2 Лютого, 2018  12:24 Переглядів: 284 Друк
 Погода в Ржищеві
Погода
Погода у Ржищеві
 

вологість:

тиск:

вітер:

 
 Календар новин
« Жовтень 2018
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
© 2018 Всі права захищено. Сайт функціонує на базі CMS Danneo [ PG.t : 0.01 | DB.q : 6 | DB.t : 0.00 ]